Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2017-01-25

Twarze Biznesu

Nowy Business Development Manager w BPi Polska

Nowy Business Development Manager w BPi Polska

Wojciech Skrobisz dołączył do zespołu BPi Polska jako Business Development Manager.
W zespole belgijskiego dewelopera należącego do międzynarodowej grupy CFE będzie odpowiadać za pozyskiwanie gruntów pod nowe inwestycje, w czym posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Wojciech Skrobisz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Politechniki Warszawskiej. Z branżą nieruchomości związany jest już od 1998 roku. W ostatnich latach (2014 - 2015) pracował dla Home Invest Sp.zo.o. Wcześniej, kolejno w firmach Apsys Polska SA (2011-2014), Plaza Centers Poland Sp.zo.o. (2007-2011), Dom Development SA (2006-2007) oraz Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. (2005-2006) jako Development Manager i odpowiednio Land Purchase Manager odpowiadał za zakup terenów pod nowe inwestycje zarówno komercyjne jak i mieszkaniowe przeprowadzając cały proces od due diligence po finalizację transakcji. Pracował również dla Leader Price Polska Sp.zo.o (2003-2005), Skańska-Exbud SA (2000-2003) oraz Echo Investment SA (1998-2000). Nowy Business Development Manager w BPI Polska posiada również wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji projektów, w tym centrów handlowych , parków biznesowych oraz w wynajmie lokali biurowych i usługowych. Odpowiadał także za administrację nieruchomości oraz obsługę najemców.

Prywatnie interesuje się motocyklami i zabytkowymi samochodami (obecnie sam restauruje Jaguara), jeździ na rowerze, nartach i na motocyklu enduro.

BPI S.A.

BPI S.A. należy do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Belgii, specjalizując się w realizacji innowacyjnych projektów deweloperskich wysokiej jakości. Działalność spółki, której podstawą jest wiedza i doświadczenie, ukierunkowana jest na spełnianie konkretnych oczekiwań zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta BPI obejmuje kompleksową realizację inwestycji od poszukiwania odpowiednich terenów i przygotowania koncepcji zagospodarowania przestrzennego, przez zarządzanie budową i całościowe wykończenie projektu. Spółka świadczy również usługi z zakresu doradztwa prawnego i komercjalizacji inwestycji. Jednocześnie BPI, jako firma która hołduje zasadom zrównoważonego rozwoju, realizuje projekty, które powstają w poszanowaniu lokalnej architektury i środowiska.

Działalność BPI w Polsce

Pierwsza inwestycja BPI w Warszawie została ukończona w 2014 roku. W ramach osiedla Wola Tarasy na warszawskiej Woli wybudowano i sprzedano łącznie 159 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie tego projektu powstanie kolejna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie - Wola Libre, którą wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces oczyszczania gruntu poprzedzający budowę budynków mieszkalnych. BPI Polska z sukcesem działa również na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie powstaje kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany. W ramach 4 etapów inwestycji (z których etap I zakończono w 2011 roku, etap 2 w 2014 roku, a etap 3 i 4 realizowany jest obecnie) sprzedano już 78% z 700 łącznie dostępnych lokali mieszkalnych. Najnowszą inwestycją BPI Polska jest obecnie przygotowywany projekt osiedla Bulwary Książęce przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu oferującego apartamenty z widokiem na Odrę oraz na wrocławską starówkę. Kompleks pomieści w sumie 352 lokali mieszkalnych sprzedawanych w II etapach inwestycji.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl