Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2016-12-16

Twarze Biznesu

NA czele nowo powołanej komórki CBRE – Advisory & Transaction Services stanie Łukasz Kałędkiewicz.

NA czele nowo powołanej komórki CBRE – Advisory & Transaction Services stanie Łukasz Kałędkiewicz.

Warszawa, 15 grudnia 2016 - CBRE jako pierwsza agencja doradcza w Polsce, integruje działy świadczące usługi dla najemców, tworząc dedykowaną, wyspecjalizowaną strukturę Advisory & Transaction Services. Na jej czele stanie Łukasz Kałędkiewicz, Senior Dyrektor, który dotychczas kierował Działem Wynajmu Powierzchni Biurowej.


CBRE od lat świadczy wysokiej klasy usługi dla korporacji i firm wynajmujących powierzchnie komercyjne, w podziale na sektory i działy. W wyniku zmiany i integracji, CBRE będzie kompleksowo obsługiwać swoich klientów, którzy otrzymają znacznie szerszy dostęp do informacji oraz bardziej wszechstronną usługę. Nowopowstała komórka A&T będzie oferowała nie tylko usługi związane bezpośrednio z transakcjami najmu, ale również zarządzanie portfelem nieruchomości, doradztwo techniczne i związane ze strategią środowiska pracy oraz strategią HR. W jego skład wejdzie aż 6 dotychczasowych linii biznesowych.

Łukasz Kałędkiewicz dołączył do CBRE w 2010 roku, związany jest z branżą nieruchomości od ponad 15 lat. Pracując dla wielu lokalnych i międzynarodowych firm Łukasz Kałędkiewicz zdobył imponujące doświadczenie i szeroką wiedzę na temat rynku. Dział Wynajmu Powierzchni Biurowej, którym zarządza, w ciągu ostatnich 6 lat osiągnął spektakularny sukces, stając się największym pod względem zatrudnienia i osiąganych wyników na rynku, o czym świadczy przyznanie trzy razy z rzędu nagrody Eurobuild Awards Office Agency of the Year począwszy od 2014 roku.

Daniel Bienias, Dyrektor Zarządzający, CBRE w Polsce komentuje:

"Wybór Łukasza na to stanowisko był naturalną konsekwencją naszej strategii ciągłego doskonalenia rozwiązań dla klientów. Jestem przekonany, że doświadczenie oraz sukcesy Łukasza w zarządzaniu tak prężnym działem zlokalizowanym w całej Polsce, przełoży się na rozwój naszej nowej koncepcji świadczenia usług dla firm.

A&T to dla nas priorytetowa zmiana, która zakłada strategiczne, a nie jedynie transakcyjne podejście do potrzeb klientów. Dzięki dostarczaniu kompletnej informacji i doradztwa już na wczesnym etapie planowania, firmy będą w stanie podejmować najlepsze możliwe decyzje
i działania w odniesieniu do swoich zasobów i pracowników, a w konsekwencji osiągać sukcesy
i maksymalizować swoje zyski
."

A&T to nie tylko reprezentacja najemcy, ale również zintegrowana obsługa inwestorów. W skład nowej struktury, oprócz Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, wejdzie Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych zarządzany przez Magdalenę Frątczak, Dział Wynajmu Powierzchni Magazynowych zarządzany przez Joerga Kreindla, Dział Zarządzania Portfelem Nieruchomości zarządzany przez Agnieszkę Jankowską oraz Dział Strategii Środowiska Pracy zarządzany przez Karinę Kreję. Dodatkowo całą linię wspierać będzie Jan Banasikowski poprzez świadczenie usług strategicznego doradztwa HR.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl