Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2016-11-23

Twarze Biznesu

Monika Piotrowska została nowym dyrektorem finansowanym i administracyjnym Grupy Qumak

Monika Piotrowska została nowym dyrektorem finansowanym i administracyjnym Grupy Qumak

Rada Nadzorcza Qumak S.A. odwołała z zarządu wiceprezesa spółki - Marka Tiahnyboka, który pełnił jednocześnie funkcję dyrektora finansowego. Rolę tę przejmie Monika Piotrowska dotychczasowa dyrektor audytu i kontroli wewnętrznej w Qumak S.A. Decyzją rady skład zarządu pozostanie trzyosobowy

Monika Piotrowska zdobyła doświadczenie m.in. w Philips Lighting Poland, Oriflame Poland gdzie była odpowiedzialna za współtworzenie strategii rozwoju, rozwój narzędzi analitycznych i księgowości oraz planowanie, nadzór i realizację budżetu firmy.

Pełniła funkcję dyrektora finansowego w Oriflame Poland, gdzie była równocześnie członkiem zarządu; w Grupie Fachowiec Drewno Centrum oraz w firmie Laboratoria RH+ (jednocześnie w zarządzie spółki). Wyróżniona w konkursie Dyrektor Finansowy Roku 2011, jedno z przedsiębiorstw przez nią zarządzanych została wyróżniona tytułem "Firmy Roku".

Monika Piotrowska ukończyła MBA na uczelni Leona Koźmińskiego w Warszawie, jest absolwentką trzech kierunków podyplomowych: Project Management, Controlling in Corporate Management oraz Master Class of Management na SWPS. Ukończyła również szereg kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, kontrolingu i księgowości.

Głównymi celami nowej dyrektor finansowej jest dokończenie wdrożeń systemów wewnętrznych, uporządkowanie wewnętrznych procesów finansowych oraz wsparcie finansowe pionu sprzedaży i pionu realizacji.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl