Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2016-09-30

Twarze Biznesu

FIRMA CBRE WZMACNIA DZIAŁ RYNKÓW KAPITAŁOWYCH

FIRMA CBRE WZMACNIA DZIAŁ RYNKÓW KAPITAŁOWYCH

Warszawa, 30 września 2016 - Do firmy doradczej CBRE dołączył Wojciech Pisz, który objął stanowisko Dyrektora w dziale Rynków Kapitałowych. Wojciech będzie odpowiedzialny za wsparcie biznesowe działu, rozwój biznesu oraz działania operacyjne na prowadzonych transakcjach. Dział Rynków Kapitałowych CBRE doradza w najważniejszych transakcjach inwestycyjnych w Polsce takich jak: zakup centrum handlowego Stary Browar w Poznaniu, czy też sprzedaż dwóch centrów logistycznych należących do firmy Amazon we Wrocławiu i Poznaniu.

Wojciech Pisz posiada ponad 16 letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przez wiele lat pracował dla polskich i międzynarodowych instytucji finansowych, w których był odpowiedzialny za współpracę z inwestorami w zakresie kredytów inwestycyjnych. W latach 2004 - 2013 pracował i następnie zarządzał działem Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield, na tym stanowisku odpowiadał za kompleksowe doradztwo klientom oraz rozwój biznesu. Ostatnio Wojciech zajmował stanowiska Dyrektora ds. Inwestycji w Nieruchomości i Zastępcy Dyrektora Biura Sektora Nieruchomości w TFI PZU SA. Do jego obowiązków należało realizowanie i opracowywanie strategii inwestycyjnej zarówno dla nowych akwizycji, jak i sprzedaży posiadanych nieruchomości.

Wojciech Pisz ukończył studia podyplomowe w oparciu o program MBA w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest również absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2006 roku posiada Licencję Pośrednika Nieruchomości.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl