Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2016-09-12

Twarze Biznesu

PIOTR BOJAR POKIERUJE ZESPOŁEM DORADZTWA DEWELOPERSKIEGO W CBRE

PIOTR BOJAR POKIERUJE ZESPOŁEM DORADZTWA DEWELOPERSKIEGO W CBRE

Warszawa, 12 września 2016 - Piotr Bojar dołączył do firmy doradczej CBRE, na stanowisko Dyrektora Działu Doradztwa Deweloperskiego. Dział Doradztwa Deweloperskiego firmy CBRE (Land & Development) zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży i zakupie gruntów inwestycyjnych oraz doradztwem w zakresie optymalnego zagospodarowania nieruchomości. Swoje usługi zespół Doradztwa Deweloperskiego świadczy dla największych deweloperów w Polsce, instytucji publicznych, a także osób prywatnych. W ramach zintegrowanych usług świadczonych przez firmę CBRE, dział Doradztwa Deweloperskiego wspiera pozostałe zespoły firmy. W ramach nowej funkcji, do obszarów zaangażowania Piotra należeć będzie zarządzanie pięcioosobowym zespołem, rozwój biznesowy działu, a także aktywna współpraca z pozostałymi departamentami firmy.

Piotr Bojar jest profesjonalistą związanym z rynkiem nieruchomości komercyjnych od początku istnienia tego sektora w Polsce. Swoje doświadczenie budował pracując dla firm doradczych oraz funduszy inwestycyjnych. Poprzednio pełnił funkcję Partnera w BP Consulting Group, gdzie odpowiadał za całokształt działań związanych z rozwojem biznesowym firmy. Wcześniej pracował na stanowisku Prezesa Zarządu w SECUS PROPERTY oraz jako Menedżer w Zespole ds. Nieruchomości w PWC.

Daniel Bienias, Dyrektor Zarządzający, CBRE w Polsce komentuje: "Z satysfakcją witam Piotra w zespole ekspertów CBRE. Jestem przekonany, że jego wiedza i kompetencje przełożą się na sukcesy biznesowe działu Doradztwa Deweloperskiego, a także będą istotnym wsparciem dla pozostałych zespołów w firmie. Dział Doradztwa Deweloperskiego wspiera naszych klientów w najważniejszej decyzji biznesowej - dotyczy ona często rozpoczęcia inwestycji i jej charakteru. Unikatowe doświadczenie Piotra, wspierane przez pozostałych członków zespołu przełoży się na widoczne korzyści dla naszych klientów."

Piotr Bojar jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, w trakcie swojej edukacji ukończył również studia podyplomowe Executive MBA prowadzone przez Szkołę Główną Handlową. Piotr posiada również najbardziej cenione certyfikaty na rynku doradczym, takie jak: CCIM oraz RICS.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl