Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2016-08-24

Twarze Biznesu

Agnieszka Turowska dyrektorem ds. finansowych Grupy

Agnieszka Turowska dyrektorem ds. finansowych Grupy

Budapeszt, 24 sierpnia 2016 r. - Spółka TriGranit ogłosiła dziś nominację Agnieszki Turowskiej na stanowisko Dyrektora Finansowego Grupy TriGranit. Pani Turowska będzie odpowiadać za nadzór korporacyjnych stanowisk finansowych, księgowych i kontrolnych w całej spółce, włącznie ze wszystkimi krajami, w których TriGranit prowadzi działalność. Będzie też członkiem Zarządu.
"Jest to wyjątkowo pasjonujący okres w historii TriGranit, gdyż rok 2015 okazał się dla nas przełomowy ze względu na zmianę właściciela firmy. Jestem gotowa do podjęcia nowych wyzwań i dalszego ugruntowywania naszej czołowej pozycji na rynku" - mówi Agnieszka Turowska, Dyrektor Finansowy Grupy TriGranit.Agnieszka ma 10-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Przed podjęciem pracy w TriGranit w 2013 r. pracowała przez 6 lat w MT Development Group - platformie inwestycyjnej na rynku nieruchomości, posiadającej siedzibę w Polsce i zarządzanej przez jednego z czołowych zarządców funduszy w Europie. Pracując w międzynarodowym środowisku, zajmowała się zakupami nieruchomości, a także odpowiadała za tworzenie odpowiednich standardów controllingu i sprawozdawczości w Grupie. W latach 2010-2012 kierowała działalnością operacyjną Grupy jako kierownik ds. finansowych i handlowych. Przed podjęciem pracy w sektorze nieruchomości w 2007 r. Pani Turowska zdobyła cenne doświadczenie w szerszym segmencie finansowym, pracując m.in. w dziale audytu Pricewaterhouse Coopers w Warszawie i dziale controllingu w Robert Bosch GmBH w Stuttgarcie. Jest członkinią międzynarodowej organizacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

"Niewątpliwym atutem Agnieszki jest olbrzymie doświadczenie - na międzynarodowym rynku nieruchomości pracuje ona już od 10 lat. Wielokrotnie wykazywała się umiejętnościami przywódczymi i potrafiła zmobilizować członków swojego zespołu do osiągania najlepszych wyników, na jakie ich stać. Jestem głęboko przekonany, że Agnieszka pomoże nam umocnić naszą dotychczasową pozycję i kontynuować rozwój biznesowy naszej spółki w nadchodzących latach" - mówi Árpád Török, prezes TriGranit.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl