Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2016-04-29

Twarze Biznesu

Nicklas Lindberg nowym prezesem Echo Investment

Nicklas Lindberg nowym prezesem Echo Investment

Rada nadzorcza spółki Echo Investment powołała Nicklasa Lindberga na stanowisko prezesa zarządu, podała spółka.

"Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. Nicklas Lindberg zastąpi na fotelu prezesa Piotra Gromniaka, który w pozostanie w zarządzie na stanowisku wiceprezesa" - czytamy w komunikacie.

"Postawienie Nicklasa Lindberga u sterów Echo Investment to krok w kierunku dalszej specjalizacji i ekspansji firmy i wyprowadzenie jej na szersze, europejskie wody" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej spółki Karim Khairallah, cytowany w komunikacie.

"Bardzo się cieszę, że będę mógł kierować tak dynamiczną i profesjonalną firmą, jaką jest Echo Investment. Firma w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia obecności na warszawskiej giełdzie. Przez ten czas zbudowała wyjątkową pozycję i renomę. To doskonałe zaplecze do tego by jeszcze bardziej umocnić pozycję lidera wśród dostawców najnowocześniejszej przestrzeni biurowej i handlowej" - powiedział Lindberg, cytowany w komunikacie.

Nicklas Lindberg przez ostatnie 15 lat związany był ze szwedzką firmą Skanska, gdzie w ostatnim czasie zajmował stanowisko prezesa jednostki Commercial Development Europe (CDE), odpowiedzialnej za komercyjne projekty deweloperskie w Europie Środkowo-Wschodniej oraz był szefem Skanska Property Poland, podmiotu zależnego Commercial Development Europe.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl