Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-09-02

Twarze Biznesu

Nowy Dyrektor Finansowy Sanofi Polska

Nowy Dyrektor Finansowy Sanofi Polska

Jerome Geoffroy objął stanowisko Dyrektora Finansowego w Grupie Sanofi Polska, zastępując tym samym Lionela Guerin. Przed nominacją pełnił funkcję dyrektora finansowego działu R&D Asia-Pacific.

"Z Grupą Sanofi jestem związany od 2002 roku. Nominację na stanowisko Dyrektora Finansowego odbieram przede wszystkim jako zaufanie do moich kompetencji, które będę mógł wykorzystać i umocnić w Polsce. Dołożę wszelkich starań, aby moje dotychczasowe doświadczenia w połączeniu z odpowiedzialnością i profesjonalizmem polskiego zespołu przekuć na odczuwalne korzyści dla Sanofi w Polsce." - powiedział Jerome Geoffroy.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Sanofi w 2002 roku, w dziale Finansów i Zakupów. Doświadczenie zdobywał zarówno w filiach firmy, jak i w centrali w Paryżu, na różnych poziomach odpowiedzialności, np. w Finansach i Kontrolingu, Planowaniu, Relacjach z Inwestorami, Kontroli Wewnętrznej i Zarządzaniu Projektami IT. Do tej pory związany był zawodowo z Francją, Wielką Brytanią, Japonią, a od roku 2012 również z Chinami.

Jerome Geoffroy jest absolwentem Zarządzania w NEOMA Business School, a także studiów licencjackich z biologii komórkowej i fizjologii na Uniwersytecie Clermont we Francji.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl