Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-08-24

Twarze Biznesu

Nowy dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding

Nowy dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding

Do zespołu Gemini Holding - spółki zajmującej się działalnością deweloperską na rynku nieruchomości komercyjnych, dołączył Daniel Słuchocki, który objął stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji.

Daniel Słuchocki to manager z wieloletnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości komercyjnych, specjalizujący się w komercjalizacji, formatowaniu i kreowaniu długofalowej strategii komercyjnej dla galerii i centrów handlowych. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; ukończył również studia podyplomowe na kierunku "Zarządzanie nieruchomościami" na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, po których uzyskał licencję zarządcy nieruchomości.

Przez ponad 14 lat doświadczenia zawodowego, Daniel Słuchocki zajmował się m.in. komercjalizacją obiektów handlowych należących do STAR-EUROPA HOLDING, zlokalizowanych w południowej Polsce. Do jego największych sukcesów należy osiągnięcie 100-proc. poziomu wynajmu powierzchni komercyjnej w Galerii Rzeszów.

Do głównych obowiązków nowego pracownika należą m.in. koordynacja i zarządzanie procesami komercjalizacji i rekomercjalizacji dwóch już funkcjonujących obiektów spółki Gemini Holding: Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała oraz Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. We współpracy z agencją doradczą CBRE, Daniel Słuchocki zajmuje się również pozyskiwaniem najemców do nowego projektu - Centrum Handlowego Gemini Park Tychy, którego budowa rozpocznie się już niebawem.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl