Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-07-24

Twarze Biznesu

Tomasz Olszewski - Dyrektor Regionalnego w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych JLL.

Tomasz Olszewski - Dyrektor Regionalnego w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych JLL.

Tomasz ma 21 lat doświadczenia na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych. W JLL odpowiada za rozwój usług i nadzorowanie projektów wynajmu tego typu projektów w Europie Środkowo - Wschodniej, jak również kupna i sprzedaży gruntów inwestycyjnych.

Świadczy strategiczne usługi doradcze na rzecz najemców - zarówno lokalnych firm, jak i globalnych korporacji - z zakresu określania potrzeb, długofalowej strategii najmu, poszukiwania i wyboru najlepszej lokalizacji i negocjacji. W swojej karierze doradzał m.in. Procter & Gamble, Unilever, Nestlé, Antalis, Volkswagen, Gestamp, H&M, Coty, FM Logistic, Orsay, ACP Pharma i brał udział w transakcjach najmu na ponad 1 mln mkw.

Ponadto, zaangażowany był w liczne transakcje nabycia gruntów przemysłowych pod inwestycje logistyczne i produkcyjne na łączną powierzchnię ponad 800 ha. Tomasz odpowiada również za strategię internetową dla magazynowej linii biznesowej JLL w obszarze pozyskiwania klientów. Jest głównym twórcą portalu i wyszukiwarki magazyny.pl, nadzoruje jego rozwój w Polsce i wdrożenie w innych krajach Europy Środkowo - Wschodniej.

Tomasz jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl