Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-05-19

Twarze Biznesu

7R Logistic wzmacnia zespół leasingowy

7R Logistic wzmacnia zespół leasingowy

Do krakowskiego biura 7R Logistic dołączyła Joanna Ociepka-Wojciechowska. Od maja objęła stanowisko Leasing Managera i odpowiada za komercjalizację obiektów w regionie południowej Polski.

Joanna Ociepka-Wojciechowska z branżą nieruchomości związana jest od 2006 roku, pracowała zarówno przy projektach biurowych, handlowych jak i logistycznych. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Kancelarii Prawnej, skąd po ponad 3 latach przeszła do międzynarodowej agencji nieruchomości. Pracując w niej przez 5 lat jako Commercial Project Manager odpowiadała m.in. za zarządzanie zespołem sprzedaży i komercjalizację powierzonych spółce obiektów. Joanna prowadziła również własną działalność konsultingową dla firm z sektora nieruchomości.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studiów podyplomowych z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomościami na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz planowania i prowadzenia inwestycji na Politechnice Krakowskiej. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.

W 7R Logistic Joanna Ociepka-Wojciechowska jest odpowiedzialna za współtworzenie strategii sprzedaży, analizę rynku oraz za prowadzenie kompleksowych relacji biznesowych z najemcami.

Archiwum: Twarze Biznesu



Biznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl