Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-03-04

Twarze Biznesu

Urszula Rąbkowska dyrektorem sprzedaży i marketingu XBS Group

Urszula Rąbkowska dyrektorem sprzedaży i marketingu XBS Group

Urszula Rąbkowska awansowała na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu XBS Group. Od stycznia br. zarządza działem sprzedaży i odpowiada za rozwój kluczowych dla firmy klientów, marketing i public relations XBS Group. Od stycznia br. zarządza działem sprzedaży i odpowiada za rozwój kluczowych dla firmy klientów, marketing i public relations XBS Group. Absolwentka Politechniki Łódzkiej, wydziału Organizacji i Zarządzania, magister Zarządzania Jakością oraz Logistyki. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w strukturach korporacyjnych takich jak Faurecia czy Perfetti van Melle.

Przez 7 lat była związana z Unilever Polska gdzie od 2005 r. była odpowiedzialna za logistykę oraz rozwój materiałów promocyjnych oraz wsparcie programów CSR. Brała także udział w projektach dotyczących optymalizacji procesów logistycznych dla kluczowych klientów rynku tradycyjnego. Od 2012 roku rozpoczęła współpracę z XBS Group na stanowisku Project Managera. Z sukcesem wdrożyła kluczowe dla firmy projekty. Po roku awansowała na stanowisko Commercial Managera, gdzie odpowiadała za współpracę i rozwój ponad 50 Klientów. Brała aktywny udział w rebrandingu oraz kreowaniu nowych linii biznesowych.

XBS Group - Twój partner w oszczędzaniu to firma usługowa, która oferuje innowacyjne podejście do optymalizacji łańcucha dostaw oraz do rozwiązań e-commerce dla odbiorców B2B i B2C. W zależności od potrzeb klienci mogą skorzystać z trzech profesjonalnych linii biznesowych: XBS Logistics to kompleksowe usługi logistyczne, XBS Supply odpowiada za obsługę procesów zaopatrzenia, a XBS Finance świadczy usługi polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą. Procesy realizowane są w czterech magazynach operacyjnych. XBS Group wywodzi się z Grupy STACI. We Francji firma znajduje się wśród piętnastu największych operatorów logistycznych. Grupa STACI posiada filie i partnerów w takich krajach jak: Włochy, Hiszpania, Belgia, Wielka Brytania, Rosja.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl