Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-02-18

Twarze Biznesu

Adam Bandura Business Development Managerem w Avnet

Adam Bandura Business Development Managerem w Avnet

Avnet Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów i rozwiązań Brocade na polskim rynku, a także dystrybutor m.in. Mellanox, Qlogic i Emulex, w ramach zmian w strategii rozwoju oferty linii Networking Security awansował na stanowisko Business Development Managera Adama Bandurę.

W zakresie obowiązków Adama Bandury znalazły się: utrzymywanie relacji z Partnerami Handlowymi, pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych dla produktów i rozwiązań Networking Security, uzgadnianie wspólnych działań marketingowych, organizowanie szkoleń sprzedażowych i technicznych dla zespołów handlowych i inżynieryjnych oraz utrzymywanie relacji z producentami marek Brocade, Mellanox, Qlogic, Emulex.

Adam Bandura posiada kilkuletnie doświadczenie w branży IT. Do zespołu Avnet dołączył w październiku 2014 r. jako Pre-Sales Engineer. Wcześniej przez ponad cztery lata pracował w D-Link Polska na stanowisku Technical Support Engineer Second Level, a także był zatrudniony w Wojskowej Akademii Technicznej na stanowisku Technika Informatyka.

Adam Bandura posiada kierunkowe wykształcenie techniczne. Ukończył Wojskową Akademię Techniczną z tytułem magistra inżyniera wydziału Mechatroniki (kierunek "mechatronika", specjalność "komputerowe wspomaganie w mechatronice"). Ma doświadczenie zawodowe w obszarze technologii informatycznych. Uzyskał liczne certyfikaty branżowe.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl