Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-02-06

Twarze Biznesu

Nowy Wiceprezes Zarządu Polaris Hospitality Enterprises

Nowy Wiceprezes Zarządu Polaris Hospitality Enterprises

Właściciel hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw, spółka Polaris Hospitality Enterprises, powołała nowego Wiceprezesa Zarządu. Stanowisko to zajmie specjalista w zarządzaniu hotelami i wieloletni ekspert hotelarstwa - Mirosław Moczarski.

Mirosław Moczarski rozpoczął swoją przygodę z hotelarstwem ponad 30 lat temu. Od początku kariery zdobywał doświadczenie w najlepszych hotelach i zarządach spółek hotelowych. Karierę zawodową rozpoczął w grupie hotelowej Orbis w hotelu Mrongovia w Mrągowie, którym zarządzał w latach 1993 - 2004. Następnie pełnił funkcję dyrektora w hotelach Neptun w Szczecinie, Novotel w Gdańsku i Petropol w Płocku. Od 2008 roku był związany z ze spółką Port-Hotel, najpierw jako członek, a następnie prezes zarządu. Odpowiadał za całokształt spraw i zagadnień związanych z operacyjnym zarządzaniem hotelami w portfolio spółki oraz za dalszy rozwój Port-Hotel. Efektem jego pracy było m.in. uruchomienie dwóch hoteli Hampton by Hilton przy lotniskach w Warszawie i w Gdańsku.

W Polaris Hospitality Enterprises, Moczarski zajmie stanowisko Wiceprezesa Zarządu i będzie czuwał nad strategicznym zarządzaniem hotelem DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Jest to jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej. DoubleTree by Hilton Warsaw dysponuje jedną z największych powierzchni konferencyjnych w stolicy (5000 m²), pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami wellness i fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym m.in. restauracją Garden. Hotel położony jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy przy ul. Skalnicowej 21, zaledwie 15 minut do ścisłego centrum miasta.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl