Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-01-29

Twarze Biznesu

Colliers: Nowi pracownicy w Dziale Powierzchni Biurowych  i Doradztwa Budowlanego

Colliers: Nowi pracownicy w Dziale Powierzchni Biurowych i Doradztwa Budowlanego

Colliers International informuje o nowych pracownikach w Dziale Powierzchni Biurowych i Doradztwa Budowlanego. Do zespołu dołączyli Paulina Zygadło, Maciej Łyszczyński i Roman Stawarek.

Paulina Zygadło dołączyła do firmy w styczniu tego roku obejmując stanowisko Specjalisty w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela. Zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów oraz pełną obsługą transakcji najmu powierzchni biurowych. Posiada doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych na stanowisku konsultanta - reprezentacja najemcy. Jest absolwentką Wydziału Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie w Zielonej Górze.

Maciej Łyszczyński dołączył do Colliers International pod koniec 2014 roku. Objął stanowisko Specjalisty w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela. Maciej jest odpowiedzialny za współtworzenie strategii najmu powierzchni biurowych, aktywne poszukiwanie najemców oraz negocjacje umów najmu. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Przez ostatnie 7 lat pracował w międzynarodowych firmach z branży zarządzania zasobami ludzkimi, gdzie zajmował się obsługą sektora nieruchomości komercyjnych.

Roman Stawarek Objął stanowisko Specjalisty w Dziale Doradztwa Budowlanego | Zarządzanie Projektami. Jest odpowiedzialny za zarządzanie projektami inwestycyjnymi od strony technicznej, formalnej oraz kosztowej. Roman posiada ponad 18-letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych. W przeszłości był odpowiedzialny za realizację wysokobudżetowych projektów budowlanych dla klientów takich, jak: Bank Millennium, Shell Polska, Artelia, DIL Polska Baumanagement. Jest absolwentem Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Nieruchomościami.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl