Inwestycje Zagraniczne w Polsce
23-10-2017

Przegląd prasy

Goodman buduje magazyn części zamiennych w Świecku

Prezes zarządu strefy Krzysztof Kielec stwierdził: „Jesteśmy dumni, że tak renomowana firma jak Grupa BMW zdecydowała się na umiejscowienieswojego zakładu na terenie K-S SSE i cieszymy się, że w ten sposób przyczyniliśmy siędo realizacji tej inwestycji. Wspieramyinwestorów,oferującimmerytoryczne doradztwo, możliwość uzyskania pomocy publicznej, działki inwestycyjne z dostępem doinfrastruktury, pomoc w kontaktach z władzami samorządowymi oraz innych aspektach, które wpływają na proces inwestycyjny na obszarze zarządzanym przez K-S SSE."

Magazyn spełni wszystkiewymagania stawiane nowoczesnemuobiektowilogistycznemudla branży motoryzacyjnej.Zostanie wybudowany zgodnie ze standardami ochrony przeciwpożarowej FM Global, będzie wyposażony w oświetlenie LED w części magazynoweji biurowej,będzie posiadał wydzielonąstrefę przeznaczoną na składowanie materiałów niebezpiecznych, strefy o podwyższonym standardzie bezpieczeństwaizewnętrzną zadaszonąpowierzchnię magazynową.

„Magazyn, który wybudujemy w Świecku,jestbezpośrednią kontynuacjąnaszejwspółpracy z Grupą BMW w Niemczech, gdziew ciągu dwóch ostatnich lat oddaliśmy do użytku tej firmy dwa centra logistyczne",powiedział Maciej Madejak, Head of Business Development Poland w firmie Goodman.„Nowa umowa jest dowodem zaufania ze strony BMW i potwierdzeniem, że Goodman spełnia swoje obietnice: odzapewnienia idealnej lokalizacji po dostarczenie wysokiej jakości magazynu zgodnie z harmonogramem."

Przy transakcji doradzali eksperci z JLL.Wsparcie inwestycji BMW w Świecku zapewnili również przedstawiciele Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (K-S SSE), którzy zaoferowali doskonałą lokalizację pod inwestycję firmy BMW.


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-10-23

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
23-10-2017

Zobacz także

  • Design, Mobilność, Biznes i Sztuka – Dni Austrii Gdańsk-Sopot-Gdynia 2017

    Dni Austrii w Trójmieście odbywają się po raz drugi, tym razem trwają przez ponad miesiąc i zostaną zakończone wspólnym uczczeniem Nationalfeiertag (26.10.), czyli Święta Narodowego Republiki Austrii. Intencją organizatorów jest zaprezentowanie szeroko pojętej kultury austriackiej, umacnianie relacji biznesowych oraz wymiana doświadczeń w zakresie sztuki i biznesu.Biznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl