Inwestycje Zagraniczne w Polsce
18-09-2017

Przegląd prasy

Ruszyła rejestracja na X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017

Uczestnicy profilują Forum

Po zarejestrowaniu możliwy jest wybór poszczególnych paneli tematycznych oraz wydarzeń specjalnych. Dzięki temu każdy uczestnik może wybrać i ułożyć sobie swój własny, spersonalizowany plan Forum zgodnie z branżą czy tematyką, która go interesuje. Oprócz sesji merytorycznych (inauguracyjna, plenarna i panelowe) przewidziano Galę „Mocni w Biznesie”. podczas której poznamy liderów gospodarki w województwie łódzkim oraz trwający do późnych godzin networking.

Bezpłatny udział

Jak co roku Forum adresowane jest do przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
W naturalny sposób najliczniej reprezentowany jest biznes z naszego Regionu. Ostatnie doświadczenia pokazują, ze coraz częściej inspiracji i kontaktów poszukują tutaj firmy
z sektora MSP, m.in. z branży budowalnej, Informatycznej, telekomunikacyjne, medycyny, farmacji, kosmetyki, energetyki, innowacyjnego Rolnictwa czy nowoczesnego przemysłu włókienniczego i mody. W tym roku spodziewamy się około 3000 uczestników.

 


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-09-18

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
18-09-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl