Inwestycje Zagraniczne w Polsce
04-09-2017

Przegląd prasy

II Polskie Forum Outsourcingu, 26-27.09.2017, Warszawa

II Polskie Forum Outsourcingu odbędzie się 26-27 września w Warszawie, w Hotelu Novotel Airport. Przedstawimy nowe, światowe trendy z branży i odpowiemy na najistotniejsze pytania trapiące cały outsourcingowy rynek. Forum jest przede wszystkim wyjątkową okazją do dyskusji w gronie praktyków i ekspertów, gdzie wspólnie mamy sposobność do zastanowienia się nad możliwościami rozwoju i kierunkiem zmian.

Wiemy, jak ważnym dla biznesu jest ciągły rozwój, a energicznie zmieniający się rynek outsourcingu jest tego doskonałym przykładem. Efektywne zarządzanie procesem outsourcingowym, zarówno od strony dostawcy, jak i odbiorcy, jest ogromnym wyzwaniem dla liderów, a dążenie do bezkonkurencyjności na rynku i ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów może być dodatkowym obciążeniem dla każdego biznesu.

Dlatego też, po raz kolejny spotkamy się z czołowymi polskimi ekspertami z rynku outsourcingowego. Również w tym roku, formuła naszego Forum oparta będzie na merytorycznym dialogu pomiędzy najlepszymi dostawcami usług outsourcingowymi oraz ich odbiorcami. Razem z nimi, pokażemy obie strony współpracy outsourcingowej, tak aby wspólnie wypracować idealny model budowania takich relacji.

Podczas Forum, poruszymy najważniejsze kwestie trapiące rynek usług outsourcingowych oraz przedstawimy Państwu najlepsze i najefektywniejsze wdrożenia z naszego rodzimego rynku. Całe spotkanie opierać się będzie na eksperckiej wiedzy naszych praktyków oraz na realnych case studies, tak abyście mogli Państwo wynieść z niego jak najwięcej.

W programie Forum m. in.:

  • Zarządzanie kontraktami outsourcingowymi – 3 poziomy

  • Zarządzanie optymalizacją w projektach outsourcingowych

  • Efektywne przeprowadzenie procesu przetargu

  • Zarządzanie bezpieczeństwem w modelu outsourcingowym

  • Budowanie optymalnego modelu dla rozwiązań hybrydowych w outsourcingu

  • 2 praktyczne CASE STUDIES: Studium przypadku usług IT oraz Studium przypadku usług FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

  • WARSZTAT - CUW czy outsourcing - budowa optymalnego planu transformacji biznesowej

ORGANIZATOR: Puls Biznesu

KONTAKT: e-mail: szkolenia@pb.pl; tel: 22 333 97 77; www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1073,ii-polskie-forum-outsourcingu


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-09-04

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
04-09-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl