Inwestycje Zagraniczne w Polsce
23-06-2017

Przegląd prasy

Accenture i Integrated Solutions łączą siły w projektach ICT

Współpraca obu firm to kolejny krok w kierunku oferowania przez Integrated Solutions zaawansowanych rozwiązań infrastrukturalnych.

Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska, nawiązał partnerstwo z firmą Accenture. Współpraca obu firm pozwoli na rozszerzenie oferty IS o usługi konsultingowe i dostarczanie kompleksowych projektów nie tylko w zakresie infrastruktury Data Center, ale także budowy i migracji aplikacji biznesowych.

Dzięki partnerstwu z Accenture, Integrated Solutions będzie w stanie oferować klientom kompleksowe usługi hostingu systemów IT w modelach public cloud, private cloud oraz on-premise. Systemy te będą zlokalizowane na terenie kraju, w jednym z trzech bezpiecznych Data Center Orange Polska, z których korzysta już wielu klientów biznesowych oraz spółki z grupy Orange.

Z najnowszego raportu Accenture - Technology Vision 2017 - wynika, że tradycyjne modele biznesowe zostaną wyparte przez platformy o globalnym zasięgu, dające dostęp do usług. Ponad 25% ankietowanych przyznało, że cyfrowe ekosystemy zmieniają sposób działania ich organizacji.

– Rosnące oczekiwania klientów dotyczące kompleksowości usług skłoniły nas do szukania synergii pomiędzy naszymi kluczowymi kompetencjami, a firmami specjalizującymi się w innych dziedzinach. Tak powstał pomysł współpracy z Integrated Solutions. Połączenie naszego doświadczenia konsultingowego z zakresu optymalizacji infrastruktury i transformacji Data Center z zapleczem technicznym IS pozwoli zaoferować klientom unikalną na rynku usługę – mówi Corrado Rebecchi, Dyrektor Zarządzający Accenture w Polsce.

– Partnerstwo z Accenture, światowym liderem w zakresie świadczenia profesjonalnych usług konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu jest kolejnym elementem realizacji naszej strategii rozwoju spółki. Umożliwia nam wzajemną wymianę kompetencji i doświadczeń przy zaawansowanych rozwiązaniach infrastrukturalnych mających na celu kompleksową transformację środowiska informatycznego klienta – podsumowuje Mariusz Chochołek, Prezes Integrated Solutions.

W ramach partnerstwa, Accenture zapewni w projektach wsparcie zespołu doradztwa strategicznego, a także ekspertów z dziedziny transformacji Data Center oraz sieci, migracji aplikacji oraz optymalizacji kosztów infrastruktury.


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-06-23

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
23-06-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl