Inwestycje Zagraniczne w Polsce

Komunikaty prasowe

Ecco International Communication Network wkracza na rynek azjatycki

 Turecka agencja Communication Partners, lider w dziedzinie doradztwa marketingowego w regionie Morza Czarnego, została nowym partnerem jednej z największych sieci niezależnych agencji PR na świecie – Ecco International Communication Network. W Polsce sieć reprezentowana jest przez agencję On Board PR.

 Rozszerzenie kompetencji w obrębie działalności na rynku azjatyckim jest wynikiem dużego zainteresowania europejskich i amerykańskich klientów sieci Ecco, którzy coraz częściej swoje produktu i usługi chcą wprowadzać na rynek wschodni.

 Przyjęcie Communication Partner do struktur Ecco, było naturalnym wynikiem poszukiwania najlepszego specjalisty w dziedzinie komunikacji i zrozumienia specyficznych wymagań tureckiego rynku mediów w tym regionie. Agencja specjalizuje się w doradztwie strategicznym, pozycjonowaniu i działaniach z zakresu architektury marki. Realizowała projekty dla takich marek jak Fiat Chrysler, Ekici, Pakpen, KFC, Pizza Hut, Barilla, Amgen czy First Quantum Minerals. Specjaliści z Tureckiej agencji będą aktywnie współpracowali przy realizacji międzynarodowych działań dla czołowych projektów brandowych w ponad 40 krajach na świecie, gdzie swoich partnerów ma sieć Ecco.

 Przyjęcie Communication Partner do Sieci potwierdza obecność sieci Ecco w regionie. Wszystkie partnerskie agencje są niezależnymi i samodzielnymi organizacjami spełniającymi najwyższe standardy współpracy z klientami i etyki pracy. Agencja Communication Partner również spełnia te kryteria i stanowić będzie ważny ośrodek dla naszych międzynarodowych działań na nowym rynku – mówi Norbert Ofmański, członek zarządu Ecco Network oraz prezes agencji On Board.

Wyślij komunikat

Aby wysłać komunikat musisz się zalogować.
anti-spam
Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do odrzucenia komunikatu bez podania przyczyny.

Kontakt: Uliana Tsytsyk ; email: ula@biznespolska.pl,
tel. (22) 831 70 62
mob. 514 844 405

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl