Inwestycje Zagraniczne w Polsce

Komunikaty prasowe

Nowy etap City Park w Łodzi

 Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu inwestycji City Park, w którym powstanie 115 lokali o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach. 

   City Park to elegancki kompleks 6 budynków mieszkalnych, realizowany wieloetapowo przez czołowego trójmiejskiego dewelopera – Polnord SA. Inwestycja mieści się przy ulicy Lucjana Żeligowskiego 43, niedaleko od centrum Łodzi, blisko wyższych uczelni i punktów handlowych.

Osiedle, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Piotra Bilińskiego, mieści najbardziej poszukiwane na rynku mieszkania: jedno, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Budynki City Park mają od sześciu do trzynastu kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomową kondygnację podziemną, przeznaczoną na garaż.

W kolejnym etapie inwestycji powstaną lokale o powierzchni od 25 m2 do 81 m2. Doskonale zaprojektowane, nowoczesne mieszkania o funkcjonalnych rozkładach posiadają oddzielne widne kuchnie, o które coraz częściej pytają klienci, a ponadto słoneczne balkony, a na parterach – własne ogródki.

Polnord zadbał o wysoki standard projektu, dlatego City Park charakteryzują między innymi unikalne, ponad 2-metrowe, pięciokomorowe okna. Zapewnione w standardzie wykończenie mieszkań daje klientom realne korzyści finansowe klientom. Mieszkania będą posiadały pomalowane tynki gipsowe, kamienne parapety, płytki na balkonach, biały osprzęt elektryczny, grzejniki, video-domofony i drzwi antywłamaniowe. Zastosowane nowoczesne technologie zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną mieszkań.

Zakończenie powstającego budynku A3 planowane jest pod koniec 2016 roku.

- City Park to popularna wśród Łodzian inwestycja, w której sprzedaliśmy już 300 lokali To jedna z najciekawszych ofert mieszkaniowych w mieście - doskonale zlokalizowana i zaprojektowana. Jestem przekonany, że nasza nowa oferta trafi w potrzeby najbardziej wymagających klientów, szukających komfortu za rozsądną cenę – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord S.A.

Eleganckie osiedle City Park to zespół ogrodzonych i całodobowo chronionych budynków, z zielonym i cichym patio. Na parterach budynków znajdują się lokale usługowe, osiedle ma zadbaną zieleń i własny, bezpieczny plac zabaw. Spokój parkowej oazy wewnątrz osiedla doskonale równoważy tętniący życiem obszar zewnętrzny. Idealne położenie City Parku w dzielnicy Polesie umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta, w tym do: Akademii Medycznej, Uniwersytetu Łódzkiego, Aquaparku, Ogrodu Botanicznego, Manufaktury. Mieszkańcy mogą korzystać z wygodnej komunikacji miejskiej, by dostać się do centrum Łodzi wystarczy 15-minutowy spacer ulicami miasta.

Wyślij komunikat

Aby wysłać komunikat musisz się zalogować.
anti-spam
Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do odrzucenia komunikatu bez podania przyczyny.

Kontakt: Uliana Tsytsyk ; email: ula@biznespolska.pl,
tel. (22) 831 70 62
mob. 514 844 405

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl