Inwestycje Zagraniczne w Polsce

Komunikaty prasowe

Nowy rok, nowe wyzwania, nowy Polski HR

 Należąca do Grupy Kapitałowej Loyd S.A. spółka Polski Holding Rekrutacyjny na początku roku zmienia oblicze. Spółka wprowadza na rynek nowy brand - Polski Holding Rekrutacyjny to teraz Polski HR. Obecnie w strukturze Polskiego HR-u znajduje się już 14 spółek specjalizujących się w określonych obszarach szeroko rozumianego rynku HR.

Podczas ponad 5 letniej działalności, Polski Holding Rekrutacyjny rozwijał się bardzo dynamicznie. Wprowadzenie jednolitego brandu oraz nowego systemu komunikacji to efekt dynamicznych zmian i potrzeby usystematyzowania portfela holdingu. To ukoronowanie przemian, które wprowadziliśmy w sposobie zarządzania Holdingiem, symbol nowych inwestycji i dalszego rozwoju spółki” – mówi Bartosz Kaczmarczyk Prezes Grupy Kapitałowej Loyd S.A., do której należy Polski HR.

Celem działalności spółki Polski HR jest konsolidacja rynku HR i agencji zatrudnienia w Polsce. Spółka inwestuje i rozwija firmy działające m.in. na rynku outsourcingu i leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego czy rynku szkoleń. – „Grupa budowana jest z pełną rozwagą - systematycznie zwiększamy zakres naszych usług poprzez pozyskiwanie wykwalifikowanych managerów oraz rozwój spółek portfelowych. Tworzymy firmę, która jest wiodącym brandem na polskim rynku, przeciwwagą dla dominujących zagranicznych koncernów. Holding umożliwia spółkom zależnym wymianę wiedzy, doświadczeń i kontaktów niezbędnych do efektywniejszego funkcjonowania, dzięki czemu budowana jest silna polska grupa” – mówi Bartosz Kaczmarczyk.

Polski HR zdobył przewagę na polskim rynku HR i BPO dzięki indywidualnym sukcesom spółek portfelowych, działających dotychczas pod własnymi markami. Prowadzone są one przez niezależne zarządy, posiadają własne struktury, z kolei holding udziela im wsparcia, udostępnia know-how i dzieli się doświadczeniem. Prowadzony model zarządzania zapewnia bezpieczeństwo i stabilność prowadzonej działalności. Polski HR stawia na energicznych, wysoko wykwalifikowanych managerów, którzy jako współwłaściciele zarządzanych firm, mają silną motywację do kontynuowania rozwoju. Dbając o sukces własnej spółki, przyczyniają się również do wzmocnienia pozycji rynkowej całej grupy Polski HR.

Polski Holding Rekrutacyjny powstał w 2010 r. W latach 2010-2013 holding funkcjonował w formie spółki akcyjnej notowanej na alternatywnym rynku New Connect. Obecnie Polski HR wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Inwestycje i Zarządzanie. Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Obecnie Polski HR, poprzez wyspecjalizowne spółki portfelowe świadczy bardzo szeroki zakres usług - to przedewszystkim kompleksowe rozwiązania w kwestii pracy tymczasowej, outsourcingu personelu oraz outsourcingu procesów biznesowych (BPO). Polski HR dostarcza usługi z zakresu rekrutacji odpowiedzialnej społecznie, specjalizuje się także w doradztwie i wprowadzaniu procedur w zakresie pracy osób niepełnosprawnych.

Wyślij komunikat

Aby wysłać komunikat musisz się zalogować.
anti-spam
Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do odrzucenia komunikatu bez podania przyczyny.

Kontakt: Uliana Tsytsyk ; email: ula@biznespolska.pl,
tel. (22) 831 70 62
mob. 514 844 405

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl