Inwestycje Zagraniczne w Polsce

Komunikaty prasowe

Oszczędź sobie pracy i kosztów

 Nowoczesne usługi outsoursingowe w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw znacznie poszerzają swój zakres. Nie wystarczy już tylko dobra organizacja magazynu i logistyki. Coraz częściej MŚP korzystają z innowacyjnych rozwiązań, które pomagają w zakupach, finansowaniu zapasów i serwisie w punktach sprzedaży.

Premia za oszczędność na całej linii

Nawet małe i średnie firmy aby osiągnąć trwałą przewagę nad konkurencją powinny zadbać
o całościowe zarządzanie łańcuchem dostaw.

Nie da się osiągnąć konkurencyjności lub oszczędności działając wybiórczo. Premię otrzymają Ci którzy zdecydują się spojrzeć na procesy biznesowe całościowo i powierzą je w ręce specjalistów - powiedziała Urszula Rąbkowska dyrektor sprzedaży i marketingu XBS Group.

 Zbyt duża ilość zbędnych transakcji nie pozwala biznesowi rosnąć. Korzyści przynosi kompleksowe zarządzanie sprzedażą, zapasami i zakupami. Dzięki takiemu podejściu można osiągnąć trwałe cięcie niepotrzebnych kosztów i transakcji.

 Na rynku dostępne są także usługi polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą. Kwestie finansowe pomiędzy dostawcami, a Klientem upraszcza firma outsourcingowa. Umożliwia zakup i finansowanie zapasów w imieniu klienta w dogodnym terminie płatności, dzięki czemu firma nie traci płynności finansowej rozpoczynając duże projekty.

Kiedy kilkadziesiąt równa się 1

 Szczególnie dobrze widać efekty synergii w branży FMCG gdzie zbyt długi łańcuch dostaw generuje niepotrzebne koszty i może zniechęcić klientów.
- Dzięki wdrożeniu kompleksowego rozwiązania centralizacji magazynowania wspartego zaawansowanym system informatycznym pomogliśmy jednemu z naszych klientów przenieść kilkadziesiąt lokalnych magazynów do 1 magazynu centralnego XBS. Za tym poszły kolejne oszczędności bo każdy handlowiec zaoszczędził ponad 1h każdego dnia, a po weryfikacji materiałów promocyjnych w lokalnych magazynach Klienta, tylko 50% trafiło do magazynu centralnego – reszta okazała się zbędna. Usprawniliśmy dzięki temu także składowanie promocyjnego sprzętu sezonowego – powiedziała Urszula Rąbkowska z XBS Group.

Wyślij komunikat

Aby wysłać komunikat musisz się zalogować.
anti-spam
Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do odrzucenia komunikatu bez podania przyczyny.

Kontakt: Uliana Tsytsyk ; email: ula@biznespolska.pl,
tel. (22) 831 70 62
mob. 514 844 405

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl